Listopad 2010

Bravo č.24-"Harry je zpátky!"

29. listopadu 2010 v 20:21 | Isa
Na této dvojstránce jsou sice chyby, hlavně při popisu obrázků, ale stejně vám to jsem šoupnu. x)

bravo str 40
bravo str 41

Popcorn č.12/10-"Harry Potter a Relikvie smrti 1.část"

29. listopadu 2010 v 20:12 | Isa
Tady je to trochu uřízlí dole a na levý straně, ale všichni víme, co na těch obrázcích má být, že? xD

popcorn str 48
popcorn str 49

Bravo č.7-"Percy vs. Potter-Duel superhrdinů!"

29. listopadu 2010 v 19:46 | Isa
Byliy doby, kdy jsem bez rozmýšlení vybrala Percyho. Byla to novinka a já hlavně žeru řeckou mytologii a všechno co se týká řeckých bohů. Když jsme v šesté třídě brali právě řecké bohy, tak jsem si vždyky říkala, že jsem Poseidón. Chodila jsem do bazénu a mávala rukama pod vodou, aby to dělalo vlny a řvala jsem "JÁ JSEM POSEIDÓN, VLÁDCE VŠECH MOŘÍ A VOD!" (kdyby jste mi nevěřili, mám svědky). xD Já vim byla jsem praštěná, ale Percyho mám ráda pořád i když teď nešílím tolik jako vždycky. Knížky od Ricka Riordana, přesněji ságu o Percym Jacksonovi, čtu pořád moc ráda a kecy jako, že je Percy Harry přes kopírku jsou pěkný blbosti, protože ty knížky (i filmy) jsou úplně rozdílný. No, ale teď se na plátna kin vrátil Harry a já dočetla (už je to dlouho) Harryho Pottera a Relikvii smrti a absolutně jsem se do toho zažrala, takže teď bych bez rozmýšlení zase vybrala Harryho! x)

bravo č.7- percy
bravo č.7-harry

Top dívka č.7/09-"Je to láska?"

29. listopadu 2010 v 19:28 | Isa
Hodně starý díl časopisu Top dívka. xD Je to ještě v roce, kdy byl premiérou HP a Fénixův řád! xD

top dívka č.7/09

Fire and Ice......2. kapitola

28. listopadu 2010 v 16:36 | Isa
Ahojky všichni, řekla jsem si, že už je na čase sem dát další díl. Doufám, že se vám tato povídka bude líbit, protože v psaní povídek na Draca a Hermionu jsem začátečník, tak na to prosím berte ohledy. Díky a užijte si to. A kdo ještě nečetl, tak tady je 1. kapitolka. x) Hezké čtení! x)

ABC č. 23/2010-"Harry Potter vs. Voldemort: poslední kolo!

27. listopadu 2010 v 22:20 | Isa
Tentokrát přibudou ještě dva obrázy. Tyto strany ABC obsahují redaktory vytvořený rozhovor s Harry a s Voldemortem před závěrečným soubojem. Podle mě se jim to moc nepovedlo, ale na druhou stranu by jste v tomhle čísle ABC mohli najít super XXL plakát Harryho, Rona a Hermiony běžící lesem nebo na druhé straně hořící Bradavice. Byl to těžký výběr x), nakonec jsem zvolila první možnost a Bradavice mám jako plochu na počítači. xD

abc str 18
abc str 19
abc str 20
Tuhle poslední stránku bych vám sem dávat nemusela, protože tam je už prošvihnutá soutěž, ale chci abyste to měli kompletní! x)

abc str 21

TV mini-"Harry má zůstat nevinný a chlapecký!"

27. listopadu 2010 v 21:57 | Isa
A mám tu další článek tentokrát z programu TV mini! x)

tv mini str 4
tv mini str 5

Bravo Girl č.23-"U Emmy je všechno jinak!"

27. listopadu 2010 v 21:43 | Isa
Opět rozděleno na dva obrázky! xD

barvo girl str 32
bravo girl str 33

Bravo č.22-"Naše další plány"

27. listopadu 2010 v 21:17 | Isa
Rozdělila jsem to na dva obrázky, aby se mi to sem vešlo! x)

bravo str. 18
bravo str 19

Mám "zaracha"! :(

27. listopadu 2010 v 20:40 | Isa
pl
Ahoj lidičky,
jak už nápis napovídá, mám "zaracha". Nedá se říct, že to je uplně "zarach" xD, ale na počítač o všední dny můžu jen na hodinu a o víkendu můžu na dvě. Jak jistě víte za hodinu se toho nedá moc stihnout, takže se budu snažit sem toho přidávat co nejvíce. Mamka řekla, že to je jen dočasně, tak doufám, že už to skončí. xD Teď se s váma loučím a jdu makat! xD Ahoj

Vaše Isa

Kapitolovky-rozcestník

20. listopadu 2010 v 13:04 | Isa
kapitolovky

Povídky-rozcestník

20. listopadu 2010 v 12:21 | Isa
hogwarts
:::Na přání:::

HP7-part I. Podruhé?

20. listopadu 2010 v 11:44 | Isa
Ahoj blogeři a věrní fanoušci i nefanoušci Harryho Pottera! Jak si užíváte víkendu? Já moc dobře. Hraju HP7, dívám se na obrázky z HP7 a koukám se na trailery HP7. Prostě bych to rovnou pojmenovala "Můj víkend s HP7" xD. Asi jsem fakt šílená. Každopádně, doufám, že si užíváte promítání filmu HP7-part I. Já si ho užívám, tak moc, že zítra jdu od 14:00 znovu. Moc se těším, tentokrát tam nejdu s kamarády, ale s mamkou. Ona ten film neviděla, ale chtěla by, tak jsem jí navrhla, že by jsme mohly jít znovu a ona souhlasila. Moc se těším až to znovu uvidím. Mamka mi říkala, že má jedinou podmínku a to je, že jí nebudu v kině říkat, co ve filmu bude následovat. Snad to vydržím! xD Tak já se s vámi loučím. Musím udělat ještě rozcestník na povídky a už bych vám sem chtěla hodit mojí první povídku. Bude se jmenovat "Fire and ice". Tak snad se bude líbit. x) Zatím ahoj.

Vaše Isa

HP7- jaké to bylo?

18. listopadu 2010 v 20:10 | Isa
Ahoj, hned na začátku upozorňuji, že kdo neviděl Harryho Pottera a nechce vědět, co v něm je, tak ať nečte dál. Komu je to jedno, tak ať klidně pokračuje. Nebudu tam spisovat všechno, jenom moje oblíbený scény, což jsou sice všechny, ale jenom určitý, nebojte. ;)

Harry Potter a Relikvie smrti!

18. listopadu 2010 v 15:47 | Isa
Ahoj všichni, právě teď sedím v kině a začíná Harry Potter a Relikvie smrti. Tenhle článek je přednastavený. V tu dobu, co jsem ho psala jsem byla pekelně nedočkavá. Tak zatím ahoj. :D xD

Harry Potter a Relikvie smrti-Co možná nevíte...

18. listopadu 2010 v 14:50 | Isa
zdroj: TV mini


 • Ve vedlejší roli Rufuse Brouska, ministra kouzel, nezlomného a tvrdohlavého bojovníka proti smrtijedům, se objeví Bill Nighy, vynikající britský herec (Láska nebeská, Piráti na vlnách atd.).
 • Daniel Radcliffe měl v nebezpečných scénách svého dubléra. David Holme se bohužel při natáčení vzdušné scény, po níž následovala exploze, vážně zranil.
 • Warwick Davis hrál dvojroli - stejně jako v předchozích dílech hraje profesora Filiuse Kratiknota, ale v sedmičce navíc vystřihl roli skřeta Griphooka. Původně ho jen daboval.
 • Pro natáčení Relikvie smrti byl postaven dům z lastur a všech 1600 se jich na stavbu muselo připevnit ručně.Harry Potter a Relikvie smrti-info

18. listopadu 2010 v 14:42 | Isa
První část posledního dílu velkolepé série se vřítí v listopadu do kin. Nedočkaví fanoušci ale dostanou jen první ostrou potterovskou dávku. Na velké finále pod taktovkou režiséra Davida Yatese si budeme muset ještě "chvíli" - do 14.června 2011 - počkat. A těšit se je rozhodně na co.

Harry Potter a Princ dvojí krve-Co možná nevíte...

18. listopadu 2010 v 14:17 | Isa
zdroj: Tv mini

 • Kouzlo Sectusempra způsobuje řezné rány a ke "určeno nepřátelům". Řadí se tak k černé magii. Netušící Harry je použil proti Dracovi. Při natáčení scény se musel Tom Felton (Draco Malfoy) proležet několik hodiny ve filmové krvi.
 • Ve filmu jsou oproti knize dvě scény: zřícení mostu Millenium Bridge a útok smrtijedů na Doupě. Při úvodním útoku na mudlovský most je opravdu vidět 378 metrů dlouhý londýnský most, ale pro scénu jeho zničení vytvořil tým dvaceti grafiků ve spolupráci s jeho architekty jeho počítačovou podobu.
 • Rupert Grint a Jessie Cave, kteří hráli Rona a Levanduli, se seznámili pouhé dva dny před natáčením a jedna z prvních společně natáčecích scén byla líbací. Točili ji asi desetkrát než byl režisér spokojený...Daniel Radcliffe prý kolegovi Grintovi radil jak se filmově líbá.
 • Michael Gambon používal mezi natáčením chránítko své brumbálovské bradky, aby si ji neznečistil jídlem. Když Rowling odhalila, že byl Brumbál gay, členové štábu Gambonovi vyrobili růžové chránítko na vous.
 • Režisér Yates pečlivě dbal na to, aby nemrtví nevypadali jako zmobie. A tak se pohybují docela přirozeně, jsou hubenější a šedivější než zombie. Jejich autoři prý studovali fotografie mrtvých těl pod vodou, aby viděli, jak poté vypadá kůže. Dvou minutová scéna zabrala týmu speciálních efektů pětačtyřicet týdnů práce.
 • Máslový ležák, oblíbený nápoj bradavických studentů, je v Británii velmi oblíbený ovocný nápoj J20 s falešnou pěnou navrchu.

Harry Potter a Princ dvojí krve-info

17. listopadu 2010 v 19:52 | Isa
Obrovská očekávání. Taková situace panovala před vydáním šestého dílu čarodějnické ságy s názvem Harry Potter a Princ dvojí krve. Jen málokterá spisovatelka zažila úspěch jako Joanne Rowling - od prvního vydání Kamene mudrců v počtu 500 výtisků až k nákladu 65 milionů výtisků. K dokončení velkolepé série bylo nutné připravit prostor pro závěrečné finále.

Harry Potter a Fénixův řád-Co možná nevíte...

17. listopadu 2010 v 19:10 | Isa
zdroj: TV mini

 • Kletba Levicorpus způsobí, že postižený visí ve vzduchu za kotník, hlavou dolů a lze ho přemisťovat. Je to neverbální zaklínadlo a používali ho i smrtijedi. Levare je latinsky zvednout a corpus je tělo.
 • Ralph Fiennes za roli Voldemorta obdržel cenu "Nejpadoušštější padouch" udělovanou televizním kanálem Spike.
 • Daniel Radcliffe přišel během natáčení s nápadem, že Harry by mohl jako projev úcty nosit podobné oblečení jako prof. Lupin. Davidu Yatesovi se nápad líbil - uvidíte sami.
 • Na konci scény, kde Harry s Ronem a Hermionou probírají první polibek Harryho s Cho (nezkušení herci ji opakovali třicetkrát, než vypadal něžně a láskyplně), všichni vyprsknou smíchy. Scénář nic takového neobsahoval, ale když se herci během natáčení rozesmáli, nechal Yates kameru běžet...
 • Tichošlápka, psí podobu Siriuse Blacka (Gary Oldman), si talentovaně zahrál skotský deerhound jménem Cleodem. Roli Lenky Láskorádové si zahrála Evanna Lynch, která vyhrála v castingu nad patnácti tisíci dívkami. A ředkvičkové náušnice si vyrobila herečka sama.
 • Pro filmový "souboj hůlek" mezi ostřílenými kouzelníky byl najat profesionální taneční choreograf Paul Harris, který navrhl styl a techniku. Herci si základní pohyby mohli přizpůsobit charakteru svých postav - Malfoy tak používá strnulejší styl, zatímco Blackův je spontánější.