Leden 2011

Vysvědčení

31. ledna 2011 v 14:47 | Isa
Čusík lidi,
tak jak se máte? U mě nic moc. Vysvědčení sice dopadlo podle toho jak jsem očekávala, ale lidi okolo mě ho měli mnohem lepší než já a to jsou třeba lidi, kteří mývají mnohem horší známky než já. Tak abych to zbytečně neprodlužovala mám těch 5 dvojek jak jsem už psala. Přírodopis, informatika, matika, fyzika, chemie. Po pravdě řečeno jsem docela zklamaná. Nepotřebuju mít samí jedničky, ale snížit to aspoň na 3 dvojky. Nicméně se teď budu víc snažit a vsadím se, že příští rok budu mít jenom tři nebo dvě dvojky. Tak zatím ahoj. :)

Zvláštní náhoda?

30. ledna 2011 v 18:20 | Isa
Uznávám, že nadpis je trochu přehnaný, ale objevila jsem zajímavý poznatek. Čtvrtý a poslední díl Twilight ságy (já vím, že s tím zase prudím, ale tohle je fakt hustý) je stejně jako poslední díl Harryho Pottera rozdělený na dvě části a víte co je ještě zvláštnějšího? První část Rozbřesku má do kin "vpadnout" 18.11.2011. Ve stejný datum jako měl v kinech premiéru Harry Potter a Relikvie smrti část I. Buď je to dosti zvláštní náhoda nebo to tak udělali schválně. Každopádně pochybuju, že by něco jako je Rozbřesk trumflo Harryho Pottera, jestli lidi na tomhle světě jsou aspoň trochu normální, tak si myslím, že usoudí, že je Harry Potter mnohem lepší než nějaká Twilight sága. Už hlavně kvůli tomu, že to tam neni samá líbačka. :)

Isa

Zatmění

30. ledna 2011 v 13:42 | Isa
Tak jsem včera shlédla Zatmění ze slavné Twilight ságy. Opravdu nechápu, co s tím ostatní mají, ale mě to teda nějak extra nevzalo. Film to byl pěkný to ano, ale ne natolik, abych se do toho zbláznila jako ostatní. Nemluvě o tom, že většina šílenců, co strašně žerou Twilight ságu, fandí tomu, aby Bella (hlavní hrdinka) byla s Edwardem (hlavní upír) místo toho, aby byla s Jacobem (hlavní vlk). Já osobně rozhodně fandim Jacobovi, protože Edward je trapák a Jacob je hezkej vlk, chlupatej a hlavně má aspoň nějakou tělesnou teplotu, když to Edward má tak akorát tesáky a třpytivou kůži. No, už pomalu začínám být jak ty šílenci :D tak radši končim. Jinak jsem taky včera shodou náhod našla HP7 online. Neni to nějaká extra kvalita, ale prozatím se na to koukat dá. Taky jsem pekelně nachcípaná, kašlu a smrkám a ještě ke všemu je zejtra výzo. Vím, ale jendo. Rozhodně nejsem ve stresu a ani to nemám v plánu, protože proč bych se měla zbytečně stresovat, stejně většina učitelů řekli rodičům na rodičáku, co budeme mít, tak k čemu stresy, že jo? No tak já zase končím. Jdu se podívat na nějakej film nebo jdu hrát hru, tak zatím čusík.

Isa

Hermiona a Ron

30. ledna 2011 v 13:25 | Isa
zdroj: stupefy.blog.cz

Taky tady dávám nějaké nové fotky z HP7. Snad se líbí. Původně jsem je našla na blogu goodness.blog.cz, ale ona tam má zdroj tenhle, tak jsem ho sem rovnou dala taky. :) Mně se teda fotečky moc líbí. x)  

+bonus plakát k HP7 part II.a fotky z natáčení

Harry Potter a Relikvie smrti část 1-film

29. ledna 2011 v 18:44 | Isa
Prozatím je to anglicky s titulkama nebo slovensky.

Anglicky s titulkama:


Slovensky:
Objevení

29. ledna 2011 v 15:03 | Isa
Pamatujete si, jak jsem vám sem psala, že jsem k Vánocům dostala tu super knížku Filmová kouzla? No tak předevčírem jsem jí začala číst. Samozřejmě jí nečtu třeba 6 hodin denně, ale dneska jsem se dočetla až ke stránce o Zmijozelu a dozvěděla jsem se, že zmijozelská společenská místnost je pod vodou. Přiznám se, že jsem si ve filmu nikdy nevšimla, že je to všechno pod vodou, ale je to tak. V knížce jsou jak náčrtky, tak opravdové obrázky z filmu, takže to je pravda. :) Pěkně jsem se divila. Všiml si toho někdo z vás? Jestli jo, tak to jste vážně dobří, protože já jsem si toho opravdu nevšimla. Včera jsem se rozhodla, že se podívám na třetí díl Twilight ságy. Aby jste si nemysleli, já tady tu řadu filmů zrovna nemám ráda, ale zase ne, že by mi vadily na tolik, že bych je vyloženě nenáviděla, že bych to všude pomlouvala. Nedokoukala jsem to daleko, protože koukám přes Megaupload a po těch 72 minutách se to stopne. Taky jsem si všimla, že to zkrátili z 54 minut čekání na 30 minut, takže to je celkem fajn. No stejně jsem to nedokoukala, ale přiznám se, že je mnohem lepší Taylor Lautner než Robert Pattison (nevim jak se to píše). No nic, jdu to dokoukat a potom si pustím výukové cédéčko s chemií. :D Tak zatim čus

Isa

Zase všem moc děkuju!

29. ledna 2011 v 7:59 | Isa
Ahoj všichni,
i přes moje zranění a mojí dočasnou nečinnost, jste tu pořád semnou a já si toho moc vážím. U Lussnape jsme s Tomem Feltonem opět vyhráli 3. kolo, zase jsme měli nejvyšší počet bodů. JSte určitě ty nejlepší lidi, co znám, protože máte semnou velikou trpělivost a toho si nesmírně vážím. Takže moc děkuju všem za hlásky a byla bych moc ráda, kdyby jste nám pomohli ve 4. kole SONHerec. Takže znova VŠEM DĚKUJI ZA HLÁSKY! Teď se s vámi loučím. Dlahu by mi měli sundat už ve středu, tak snad to vyjde a nebudou žádný komplikace. Tak zatím ahoj.

Emma Watson-foto pro People Tree jaro/léto 2011

27. ledna 2011 v 22:03 | Isa
zdroj: snitchseeker.com

Našla jsem zajímavoú novinku o Emmě. Omlouvám se za nekvalitní překlad, ale snažila jsem se.

(Ne)žhavé novinky

26. ledna 2011 v 16:49 | Isa
Ahoj,
přináším žhavé novinky o průběhu mých dní nepřítomnosti. V anglické olympiádě jsem na 5. místě ze 14. Není to nic moc v porovnání, že vždycky bývám druhá, ale tenhle rok jsme soutěžili s devátými třídami a ty jsou jak si na jiný úrovni. Jinak se toho nic moc nedělo.
Ale nedávno jsem zjistila, že po jedný mojí kámošce jedou všichni kluci od nás ze třídy. :D Ona si ještě stěžuje "proč zrovna já"! xD To jsou věci. Vim, že jsem toho moc nenapsala, ale s tou rukou se toho moc dělat nedá. Tak já se loučím.
Isa

Život je jenom čekání

24. ledna 2011 v 11:24 | Isa
Ahoj všichni,
právě jsem ve škole. Máme informatiku a čekáme až se nám spustí instalace na jeden program. Už se mi objevilo "spustit", klikla jsem na to a teď čekám jako zbytek třídy. Moc nemůžu psát tak se ozvu ještě v klidu doma. Po škole jdu na anglickou olympiádu, tak mi držte palce. Tam budu taky čekat. Je tu celkem sranda. S mojí sousedkou vždycky pomlouváme jednu holku, která si to rozhodně zaslouží. Takže si o mně prosím nic nemyslete. :) Tak já se loučím.

Isa

2. kolo SONB u lili na blogu!

23. ledna 2011 v 19:58 | Isa
Ahoj lidi! Díky vám jsem postoupila do dalšího kola SONBlog. Děkuju všem za hlasy. A kdyby jste chtěli pro můj blog hlásnout ještě v druhém kole, tak máte možnost tady.


Smolař

19. ledna 2011 v 16:43 | Isa
Říkáte si někdy, že jste dost velký smolaři? Větší než já být určitě nemůžete.
V úterý třetí hodinu jsme měli tělocvik, hráli jsme basket. Už byl skoro konec hodiny a pak se to stalo. Holky od nás z týmu mi nahrály a jedna holka která byla v druhém týmu, mi ten míč ještě víc natlačila na ruku. Mám na pravý ruce naraženej ukazováček s prostředníčkem. Včera jsem díky tomu přišla o odpoledku a k doktorovi jsme šli až dneska po škole. Řikala jsem si, že to nic nebude. Nejdřív jsme šli na chirurgii, poslali nás na ortopedii, pak jsme šli na rentgen a nakonec do sádrovny. Tam mě zkontroloval dosti nepříjemnej doktor a řekl, že mám něco se šlachama a dal mi sádru. Ona to neni úplně sádra, ale jen dlaha, ale i tak mě to překvapilo. Takže s povídkama máte teď na 14 dní utrum. Je mi líto. Přidávat nějaký články budu, ale neslibuju slohovky. Ještě jsem vám chtěla říct, že jsme psali slohovku a myslím, že se mi docela povedla, tak jsem si řekla, že vám jí přepíšu, ale až budu zdravá. x) Zatím ahoj-

Isa

Návštěvnost nad 1000!

17. ledna 2011 v 20:02 | Isa
Ahoj lidi, MOC VÁM VŠEM DĚKUJU za tu úžasnou návštěvnost. Tenhle blog už existuje necelé 2 měsíce a přijde mi neuvěřitelně úžasný, že už mám návštěvnost nad 1000. Fakt moc děkuju. x)

New SB! Zase. x)

17. ledna 2011 v 18:34 | Isa
Tak zase máme nové SB. Je to super, že se vás sem tolik přidává. :D Její přezdívka je kiki, blog je v SBčkách. Udělala mi krásný diplom:

diplom od kiki

Díky je moc hezkej a tady je diplík pro tebe. Snad se líbí.

diplom pro kiki

Johnny Depp

16. ledna 2011 v 17:41 | Isa
johnny depp
 Víte, jak jsem včera psala, že čtu životopis Johnnyho Deppa? Tak si představte, že mě chytnul na tolik, že jsem ho dneska dočetla. Dozvěděla jsem se o tomhle skvělém herci spoustu věcí. Jako např. jeho kamarád je Tim Burton, který (jak všichni víte) je manžel proslulé a výborn herečky Heleny Bonham Carter. Johnny a Tim spolu pracovali už na sedmi filmech. Johnny a Helena jsou také dobří přátelé. Mohli jste je spolu vidět ve filmech jako Karlík a továrna na čokoládu, Alenka v říši divů nebo Sweeney Todd. Johnny má přitelkyni jménem Vanessa Paradis se kterou se ovšem nikdy nevzali (aspoň to tam nebylo napsaný) i když mají dvě děti-Lili-Rose a Jacka.
Za celý víkend jsem taky udělala jeden příklad z matematické olympiády a pevně doufám, že snad dostanu na vysvědčení jedničku z matiky. I když dost pochybuju. Taky jsem si napsala seznam 25 věcí (a ještě přidávám), které musím udělat do svých 15-ti let. Určitě nezvládnu všechno, ale budu se snažit aspoň o půlku. Jelikož jsem z toho všeho docela vyčerpaná a nevím co bych sem ještě napsala, tak se s vámi loučím a jdu hrát nějakou hru. Tak ahoj

Isa

23.3.2011.-Harry Potter a Relikvie smrti-část I. na DVD

15. ledna 2011 v 22:09 | Isa
Katalog Popron je časopis, přes který si můžete objednat různé věci do domácnosti, hračky, puzzle, DVD, CD, Pc hry, atd. Podle tohoto katalogu, který se tuším každý měsíc objevuje u nás ve schránce, by 23. března měl vyjít na DVD sedmý díl Harryho Pottera. Cena ještě není stanovena, ale když budete průběžně sledovat stránku www.popron.cz , tak by se v průběhu měsíce února už měl objevit na předprodej. Vzhledem k tomu, že mám zkrácené kapesné z 80,- na 60,-, tak nevím, nevím, jak si na to DVD ušetřím, ale ještě mám čas. Tipuju cenu max. 500,- víc si myslím, že stát nemůže a jestli jo, tak budu fakt čumět. :D Doufám, že je vám tahle informace užitečná. Mně tedy ano. :D

Isa

Přihláška do SPOŽÚS!

15. ledna 2011 v 21:36 | Isa
Rozhodla jsem se, že budu pokračovat v Hermionině díle ze čtvrtého dílu Harryho Pottera (z knížky) a založím na její počest "Společnost pro Podporu Občanské a Životní Úrovně Skřítků". Zkráceně SPOŽÚS. Můžete se také přihlásit a byla bych za to moc ráda. Stačí vyplnit přihlášku a dát si na blog mojí vyrobenou ikonku. Přihláška v c.č.:

Dvě nové SB!

15. ledna 2011 v 21:29 | Isa
Tak a přibyli mi další do party. :D
Jedna má krásný blog o všem možném, včetně Harryho Pottera. xD Její přezdívka je kiki.
Druhá má blog o Harrym Potterovi s krásným designem a blogem. Její přezdívka je Ashley Casualty.

Obě má nová SBčka mají samozřejmě moc pěkný blog. Odkazy jsou v menu pod "SB" a doporučuji se tam podívat.

Hairspray

15. ledna 2011 v 19:59 | Isa
Tak jsem vám dneska byla s mojí kamarádkou v mekáči. Ani si nedokážete představit jak jsem byla přežraná. Dala jsem si 6 Nuggets (nebo jak se to jmenuje), střední hranolky, colu (střední), Crispy Chicken McWrap ( takovou tu omeletu zamotanou a v ní je kuřecí maso a zelenina), čokoládový Milk Shake a ještě mě kámoška překecala k McFlurry. To všechno jsem snědla na posezení. Jen aby jste si nemysleli, sice nejsem hubená, ale ÚPLNĚ tlustá zase nejsem, teda aspoň já si myslim. Když jsem přišla domů, tak jsem si lehla k televizi a koukala na nějaký filmy. Později dávali film Hairspray, nevím jestli vám to něco řiká nebo jste to viděli, ale je to film, kde hraje plno skvělých herců. Jako například Amanda Bynes nebo Zac Efron. Pravda je, že Zaca Efrona sice nemám moc ráda, ale film byl hezký. Písničky, na můj vkus, byly trochu zastaralé, ale daly se poslouchat. Tak já se zase loučim. 

Isa