Únor 2011

Nová bunda! x)

27. února 2011 v 20:32 | Isa
Ahoj lidi,
pamatujete si, jak jsem si pořád stěžovala, že mi mamka slíbila bundu? Jak jsme kvůli tomu jeli i do Německa, kde jsme se ztratili a nakonec jsme zjistili, že to tam mají ještě dražší než u nás? Tak to moje stěžování už skončilo. Můžete si zhluboka oddechnout (UFFFFF), protože už přísahám, že nebudu prudit. Už možná jen kvůli tiskárně, ale to se krotim, protože na tu čekám už rok. x) A furt nic....ne končim. :D Nechci aby jste to brali jako vychloubání, většinou se nevytahuju, ale teď jsem se prostě musela pochlubit, protože bunda, kterou teď (na konci zimy) vlastním, je fakt moc hezká teda aspoň mně se líbí. Prodávají jí i zezdolo hnědou, potom přechod v zelenou a pak v bílou, jako kdyby to byl průřez Zemí. xD Viděla jsem i růžovo hnědou, ale to si uplně nejsem jistá. Tak tady je jen tak pro info obrázek xD :Isa

P.S. Tak co líbí? Zajímá mě váš názor! :)

SONBlog u lili

26. února 2011 v 11:14 | Isa
Ahojky,
tak jsem postoupila do dalšího kola SONBlog u lili. Děkuju všem moc za hlasy a byla bych ráda, kdyby jste mi ještě nějaké ty hlasy poslali. Jelikož jsme se dozvěděli, že když hlasujete v té anketě pod článkem, tak se hlasuje jen pro mě. Nevím z jakého je to důvodu, ale když chcete hlasovat třeba pro Nikaw, tak se to automaticky hlasuje pro mě. Přísahám, že já to nijak neudělala, ani bych nevěděla jak, tak když tak napište do komentářů, že hlasujete pro mě, dokud se ta anketa nějak nezprovozní. Hlasovat můžete http://hanamontana2009.blog.cz/1102/4-kolo-sonb tady pro Isu děkuju moc. Do těch komentářů bych prosila. Děkuju. :)

Isa

P.S. Teď jsem pro změnu zjistila, že odkazy nemůžu nijak jinak pojmenovat než tak, jak opravdu zní, takže to je taky v háji. Nemůžu místo odkazu mít napsáno "tady" nebo "zde". Jestli vám to funguje prosím poraďte. :(

Pokusná anketa

26. února 2011 v 9:58 | Isa

Ahoj lidičky,
na několika stránkách jsem četla, že většině z nás od doby, co je nově upravený blog nefungujou ankety, proto jsem se rozhodla, že jsem šoupnu článek s pokusnou anketou, abych zjistila jestli funguje nebo ne. Protože jak jste si jistě všimli, jsem v soutěži SONBlog a SONHerec/herečka a z toho důvodu, že ty pitomý ankety nefungujou si můžu shánět hlasy jak idiot a stejně se tam nebudou počítat, tak taky z tohohle důvodu to je. Dole pod článkem máte anketu, tak prosím klikněte. :) Děkuju předem.

Isa

P.S. Hned jak jsem tenhle článek zveřejnila, tak jsem taky zkusila hlasovat. Funguje to, není to vidět na stránce, ale u autora na blogu, když se podívá na seznam anket, tak tam je vidět kolik tam je hlasů a procent. I tak to prosím zkuste a napište mi do komentářů, jestli se vám ukázal počet hlasů a procenta. Děkuju. :)

Pythagoriada

25. února 2011 v 21:02 | Isa
Jak možná víte, Pythagoras byl řecký matematik a na jeho počest se (aspoň na naší škole) píše každým rokem Pythagoriáda, což je hlavně na logiku a matematiku. Jelikož nemám logický myšlení a matiku neumim, tak jsem úplně pohořela. Bylo 15 úloh, já udělala 6 a zjistila jsem, že mám dobře, tak max. 3 úlohy. :D Výsledky budou v pondělí, tak mi držte palce. :D
Isa

Změny na blogu

24. února 2011 v 18:47 | Isa
Ahoj všichni, nevím jak vy, ale se změnami na blogu jsem pěkně nespokojená. Nic mi tu totiž nefunguje. Chtěla jsem na blog zveřejnit jeden zkušební článek s obrázkem, protože jsem na jednom blogu četla, že autorka má problém se zveřejňováním obrázků Jak jsem zjistila problém nemám, jen v tom, že mi ten obrázek nejde vůbec zmenšit nebo zvětšit. Jenže další problém je, že ten článek mi nejde smazat. Na blog.cz ho sice smažu, ale z té stránky mi to nezmizí. Nevím, proč se to děje, ale je to pěkně blbý nevím, jak dlouho to vydržím.
Isa

Tropical Islands-můj názor

21. února 2011 v 21:16 | Isa
Tak jsem konečně tady s těma novinkama z Tropical Islandu a mám tu i pár fotek. Varuju vás, kdo čeká, že to je velkej aquapark, tak tam ani nejezděte, protože budete zklamaný. Jak si můžete všimnout na této ↓↓↓ mapě,...

SONHerec 6. kolo u Lussnape

18. února 2011 v 22:03 | Isa
Ahoj lidičky,
včera jsme se z Tropical Islandu vrátili tak pozdě, že už jsem ani neměla sílu zapnout počítač, natož jsem něco napsat. Jako věrná blogerka a autorka jsem nafotila spoustu fotek. Určitě je sem dám jen, co najdu USB kabel od mobilu. :D Teď kvůli čemu vlastně píšu, díky vašim hláskům jsem opět postoupila do (teď už) 6. kola SONHerec u Lussnape na blogu. Děkuju moc všem za hlásky a kdyby se vám zase chtělo, mi hlásnout tady pro Toma Feltona, tak se vůbec nebudu zlobit. :D Spíš naopak, kdyby jste to chtěli ještě oplatit, tak mi taky napište do komentářů, ráda oplatím. :)

Isa

Tropical Islands

16. února 2011 v 12:59 | Isa
Určitě jste už slyšeli o tom velkém tropickém ráji kousek od Berlína. No kousek, 60 km, takže úplně kousek to neni, ale oni tomu řikají kousek. Když jsem se o tom poprvé dozvěděla, řikala jsem si, jakou mám smůlu, že se tam nepodívám. Nejenom, že to bylo od nás daleko (cca 200 km), ale je to i poměrně drahé, takže jsem si myslela, že by mě tam mamka nevzala. No a teď jak máme ty prázdniny za mnou přišla a říká, že si na čtvrtek nemám s holkama nic plánovat, že jedeme do toho Tropical Islands. Tak si řikám super. :D Takže samozřejmě hned jak se zítra vrátím vám podám hlášení. Zatím se mějte a za pár minut, by se tady měla objevit Fire and Ice 6. kapitola.  Tak zatím ahojky.
Isa

Odlišné ráno

15. února 2011 v 11:58 | Isa
Ahoj lidi,
dneska bylo pro mě jiné ráno než jakýkoliv jiný, když jsem doma sama. Obvykle, když jsem nemocná nebo máme volno ve škole, tak se ráno vzbudím, zapnu televizi a počítač a celej den nedělám nic jinýho. Potom si kolem 10 hodiny jdu líně udělat cereálie s mlíkem a přinesu si je k počítači, abych se s ničim nezdržovala a na počítači toho nejvíc stihla. Jenže dneska to bylo úplně jinak.
Ráno jsem vstala, tak hodinu jsem si četla a potom jsem se šla umýt. Když jsem se převlékla a vyčistila si zuby, přešla jsem do kuchyně, kde jsem si udělala křupavé voňavé toasty s máslem a marmeládou. Sedla jsem si k jídelnímu stolu a snědla jsem si to v kuchyni a tentokrát jsem si to nevzala do pokoje, ale opravdu jsem si to snědla v kuchyni. Zvláštní den. Já vím, vás to asi nezajímá :D, ale chtěla jsem se svěřit. :D

Isa

E-mail

13. února 2011 v 13:00 | Isa
Kdyby jste na mě měli jakékoliv otázky ohledně blogu, tak se můžete klidně ptát. V menu jsem vám tam přihodila můj e-mail, takže kdyby jste cokoliv potřebovali nebo měli nějaké otázky a nechcete to psát sem, tak můžete na ten příslušný mail. :)

Isa

Takhle by měla vypadat ložnice xD

13. února 2011 v 11:16 | Isa
Ahoj lidi,
jedna moje kamarádka mi poslala super obrázek. Takhle nějak by měla vypadat ložnice HP šílence. :D

super ložnice

3. kolo SONBlog u lili!

12. února 2011 v 19:05 | Isa
Ahoj všichni, díky vašim hláskům u lili na blogu v soutěži o nej blog jsem se zase propracovala do 3. kola. Umístila jsem se se svým blogem na druhém místě, ale soutěž dál pokračuje a já bych byla moc ráda, kdyby jste mě opět podpořili. Hlásky mi můžete dávat zde. Samozřejmě moc ráda oplatím a všem předem děkuju.

Isa

Aktivní řešitelka olympiád!

11. února 2011 v 22:06 | Isa
Tenhle titul bych si díky nedávným dnům dala. Začalo to ve středu. Olympiáda z češtiny. Jak jsem se později dozvěděla, byla bodovaná dost krutě, takže jsem se nedivila mému 17. místu z 30. Pokračovalo to čtvrtkem. Zeměpisná olympiáda. Na zeměpis nejsem zrovna machr a olympiáda nebyla jedna z nejlehčích, ale nakonec jsem skončila 14. z 30, takže jsem ještě byla v té lepší polovině. :) Jeden můj spolužák, který je machr na zeměpis byl o půl bodu horší než já. Ano, je pravda, že to bylo jen o půl bodu, ale pořád byl horší. xD A zakončila to astronomická olympiáda, kterou jsme dostali dneska domů, jelikož je to 2. kolo. Prvním jsem prošla, když jsme ho pomocí internetu dělali ve škole. To jsem dopadla celkem úspěšně. Měla jsem 31,5 bodů ze 40 bodů, což neni tak strašný a dělila jsem se s jedním spolužákem o druhé nejlepší místo od nás ze třídy. Teď bych chtěla ještě aspoň začít to 2. kolo. Mám na to týden, abych to dodělala, což si myslím, že když budu chtít, tak mi to bohatě stačí. :) Dala jsem si opožděné predsevzetí. Již zmínění spolužák (ten, se kterým jsem se dělila o druhé nejlepší místo ze třídy v astronomické olymp.) se začal nenápadně a extrémně rychle zlepšovat ve všech předmětech. Nepotřebuju být nutně nejlepší ze třídy, což bych ani nedokázala, ale tenhle kluk, byl vždycky v některých předmětech horší než já a najednou, jak jsem polevila, mě začal dohánět, tak jsem si řekla, že trochu zaberu. Takže tenhle týden se budu snažit. Budu pilovat to, co mi nejde a zopáknu si to, co mi aspoň trochu jde . Tak mi držte palce, abych na to měla vůbec nervy. :D

Isa

Opožděné diplomy!

11. února 2011 v 19:14 | Isa
Tak tady jsou opožděné diplomy pro Seli, Kiki a Týnuly. Snad se líbí. Jinak tohle byly poslední diplomy za SB, co jsem dělala, protože už mě to jak si nebaví, tak budu dělat jen, když tak za nějaké soutěže.

Čtvrtý díl Percyho Jacksona? BUDE!!!!

11. února 2011 v 16:19 | Isa
Ahoj lidičky, (kdyby vás to snad zajímalo i když to nemá, co dělat s Harrym Potterem)
dneska, když mamka přišla z práce domů, tak mi přinesla katalog knížek od nakladatelství Fragment. To přináší žhavé novinky. Už v březnu 2011 vyjde čtvrtý díl knihy Percy Jackson a bitva o labyrint. Tady vám dávám obrázek obalu knihy a text vzadu na obalu.

PJ&BoL
Jmenuji se Percy Jackson...
Je mi skoro 15. Svět kolem se zdá být čím dál nebezpečnější.
Tábor polokrevných už není, co býval. Luke s Kronovou armádou hledá cestu za jeho hranice. Vydáváme s do prastarého Daidalova labyrintu.
Jdeš do toho s námi?
Musím tě ale varovat, důmyslné podzemní bludiště může člověka dovést kamkoli, zmást, fohnat k šílenství a zahubit...

Rozhovor s Davidem Heymanem o filmových cenách BAFTA

10. února 2011 v 20:52 | Isa
zdroj: snitchseeker.com

Producent David Heyman se zúčastnil rozhovoru s BBC News o účasti filmech Harry Potter na filmových cen BAFTA a o přínosu britské kinematografie, kterou on a J.K. Rowling budou přijímat. (Chtěla jsem sem dát i video, ale nějak mi to nejde xD)

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I DVD, Blu-ray

9. února 2011 v 21:18 | Isa
Tady jsou nějaký obrázky obalů na DVD a Blu-ray. Máme tu jednodiskové, dvoudiskové a dokonce trojdiskové verze DVDček a Blu-ray disků.


Playlist

8. února 2011 v 21:34 | Isa
Tak playlist je hotovej, dala jsem tam tři písničky. Prozatím, měla jsem jich víc, ale pak mi to přišlo přeplácaný, tak jsem tam nechala jen tři. Doufám, že si je poslechnete, i když samozřejmě nemusíte. Tak já se teď loučim, protože jestli mě tu nachytá mamka. Tak mě asi zabije. :)

Isa

Hansy→Nové SB

8. února 2011 v 19:47 | Isa
Je tu další SB. Jsem moc ráda, že vás je tolik, kdo chce semnou spřátelilt. Doufám, že se vám můj blog líbí a že se tu nenudíte. Jeho blog je moc povedený. :) Najdete tam plno informací o HP. :) Blog najdete v odkazech v SBčkách. :)
A ještě bych chtěla připomenout, že v nejblížší době by se tady měl objevit můj play list, byla bych ráda, kdyby jste si komentáře tipu "ty máš teda blbej vkus na hudbu" ušetřili. Samozřejmě pochopim, že se vám nebudou líbit všechny písničky, které se líbí mně, ale opravdu na ně nemusíte nadávat, díky. :)

Isa

Rovnátka

7. února 2011 v 20:28 | Isa
Asi jsem se nezmínila, ale mám už druhým rokem rovnátka na pevno. Vtipný je, že si to ani neuvědomuju, ale 21. února, by mi měli ty rovnátka sundat. :D Až mi je sundaj, tak ještě na půl roku dostanu nasazovací rovnátka. Zase budu vypadat jak idiot. A jak se jinak všichni máte? Pevně doufám, že dobře. :) Zejtra máme fyziku a jak znám naší učitelku, určitě budu zkoušená. :)

Jinak zase jsem díky vám postoupila do (už) 5. kola SONHerec. Děkuju všem za hlásky. Jsem vám opravdu moc vděčná, kdyby jste potřebovali taky nějaký hlásky, tak pište do reklam, kontruluju to každej den, takže určitě nezapomenu. Ještě kdyby jste mi to chtěli oplatit, tak tady. I tak děkuju. Všem. Zatim ahoj.

Isa